Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Policja odnalazła zwłoki poszukiwanego mieszkańca gminy Zambrów

Po pięciu dniach poszukiwań zaginionego mieszkańca jednej z podzambrowskich wsi policjanci odnaleźli jego ciało w stawie. Okoliczności zdarzeń, w jakich doszło do zgonu 46-latka bada policja. Z uwagi na dobro śledztwa szczegóły sprawy nie są podawana publicznie.

Mężczyzna był poszukiwany od ubiegłej soboty. Jak podaje serwis zambrow.org niestety, poszukiwania doprowadziły do tragicznego odkrycia. W czwartek ciało mieszkańca wsi Chmiele Pogorzele znaleziono w stawie, w okolicach miejscowości, w której mieszkał.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę