Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wnioski o dofinansowanie inwestycji tylko 16 kwietnia

Tylko przez jeden dzień, 16 kwietnia, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o dofinansowanie inwestycji w gospodarstwach rolnych. W specjalny komunikacie rzecznik prasowy Agencji apeluje do rolników by przestali gromadzić się pod siedzibami oddziałów regionalnych ARiMR w oczekiwaniu na możliwość złożenia wniosków.

"Tego dnia (16 kwietnia) wnioski będzie można składać osobiście w oddziałach regionalnych Agencji lub przesłać przesyłką pocztową lub kurierską, przy czym datą stempla pocztowego na przesyłce musi być 16 kwietnia 2007 r. Wszystkie wnioski złożone lub wysłane pocztą zostaną przyjęte przez AriMR" - poinformował rzecznik prasowy ARiMR Radosław Iwański.
Rzecznik podkreślił, że Agencja nie będzie honorować list tworzonych przez tzw. „komitety kolejkowe”, przy kwalifikowaniu wniosków do zawarcia umowy nie będzie stosowana zasada: kto pierwszy ten lepszy tylko losowanie.  
- W związku z tym nie ma żadnego uzasadnienia, by rolnicy nadal gromadzili się pod siedzibami oddziałów regionalnych ARiMR w oczekiwaniu na możliwość złożenia wniosków – pisze w komunikacie Iwański.

ARiMR na dofinansowanie inwestycji ma jeszcze około 230 mln zł. Zgodnie z szacunkami specjalistów z programu może skorzystać w całym kraju około 2,5-3 tys. rolników. To niewiele, gdyż tylko w województwie podlaskim w ostatnich dwóch latach w SPO uczestniczyło 1864 gospodarstw.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę