Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Grajewem

Jedna osoba zginęła, a trzy kolejne w stanie ciężkim przebywają w szpitalu w Grajewie. Wszyscy to ofiary wypadku jaki wczoraj popołudniu wydarzył się w okolicach miejscowości Ciemnoszyje (13 km od Grajewa) na drodze nr 65. Jak relacjonują policjanci kierującym VW polo jadąc w kierunku Grajewa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał najpierw na lewe pobocze jezdni, po czym gwałtownie odbił i zjechał na prawe pobocze, wpadł do przydrożnego rowu, uderzył w karpę i drzewo po czym samochód kilkakrotnie dachował...

VW podróżowały cztery osoby. Wszystkie z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do grajewskiego szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarła najbardziej poszkodowana w tym wypadku 47 letnia kobieta.
Jak podkreślają policjanci kierowca samochodu był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę