Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie architekt...?

Po 9 miesiącach poszukiwań jest wreszcie kandydat na architekta miejskiego Łomży. Jak poinformowało biuro prasowe ratusza na ogłoszony po raz piąty przez prezydenta Łomży konkurs na obsadzenie wolnego od czerwca ubiegłego roku stanowiska zgłosił się jeden kandydat. W tym tygodniu ma zebrać się komisja konkursowa i rozstrzygnąć konkurs.

Przypomnijmy stanowisko  Kierownika Oddziału Urbanistyki i Architektury – Architekta Miejskiego w Wydziale Gospodarki Przestrzennej UM w Łomży  wolne jest od czerwca ubiegłego roku. Wówczas to Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego pod zarzutem łapówkarstwa zatrzymała Andrzeja Z. urzędnika który przez ostatnie kilkanaście lat zajmował ten fotel.
Mimo kilkakrotnego ogłaszania konkursów jak dotychczas nie udało się znaleźć jego następcy. Za zwyczaj nikt się nie zgłaszał. Tylko na pierwsze ogłoszenie prezydenta odpowiedział jeden kandydat.  Po rozmowie z prezydentem zrezygnował jednak z objęcia stanowiska.
Teraz  ponownie pojawił się śmiałek. Po godzinie 15 na stronach internetowych BIP opublikowano, że kandydatem tym jest Marek Jankowski... to ten sam, który był chętny pierwszym razem.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę