Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wybrali wójta w Radziłowie

Robert Ziemkiewicz będzie wójtem Radziłowa. Wczoraj w Radziłowie odbyła się II tura przyspieszonych wyborów wójta, które rozpisano po tym jak wybrany w listopadzie ubiegłego roku wójtem Kazimierz Gwiazdowski zajął zwolnione miejsce w Sejmie. W dogrywce wyborczej Ziemkiewicz pokonał Krzysztofa Milewskiego. Obaj panowie to urzędnicy gminni.

Do walki o zwolniony przez Gwiazdowskiego fotel stanęło aż ośmioro kandydatów i żaden z nich w pierwszej turze nie zdobył wymaganych ponad 50 procent poparcia. We wczorajszej wyborczej dogrywce problemów z wyłonieniem lepszego już nie było. Stanęło do niej dwóch kandydatów z najlepszymi wynikami z I tury wyborów. Robert Ziemkiewicz uzyskał ponad 1200 głosów poparcia, a jego kontrkandydat Krzysztof Milewski 817 głosów.
Nowy wójt obejmie rządy w gminie o złożeniu ślubowania przez Radą Gminy Radziłów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę