Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wybuchowe Audi

Samochód osobowy marki Audi wyleciał w powietrze w Laskowcu Starym niedaleko Zambrowa po tym jak eksplodował znajdujący się w nim zbiornik z gazem. Na szczęcie nikomu nic się nie stało. Jak podkreślają strażacy do wybuchu doszło tuż przed godziną 23.00 i ze względu na późną porę w pobliżu auta nie było żadnych osób.

Jak relacjonują strażacy około godz. 22.43 zostali powiadomieni o płonącym na parkingu samochodzie osobowym marki Audi. Nim jednak na miejsce zdarzenia – w miejscowości Laskowiec Stary dojechali strażacy z Zambrowa nastąpił wybuch. Eksplodował zbiornika z gazem, zamontowanego w samochodzie. Przybyłe na miejsce zdarzenia zastępy ratownicze z OSP Laskowiec Stary i JRG Zambrów, zabezpieczyły miejsce zdarzenia i ugasiły palący się wrak samochodu. Póki co nie są znane przyczyny pożaru, które ustala policja.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę