Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

O krok od tragedii w Grajewie

O prawdziwym szczęściu mogą mówić mieszkańcy jednego z bloków w Grajewie. Nawet żar z zapalonego papierosa mógł sprawić, że budynek wyleciałby w powietrze. W jednym z mieszkań starsza kobieta zapomniała zapalić płomień po odkręceniu kurka w kuchence gazowej. Dzięki dobrosąsiedzkim powonieniom nikomu nic się nie stało.

To właśnie mieszkańcy bloku wyczuli ulatniający się gaz. Około godz. 13.40 wezwali na miejsce grajewskich strażaków, którzy szybko ustalili mieszkanie gdzie znajdował się wyciek. Po wejściu do niego stwierdzili, że zawór w kuchence gazowej jest odkręcony, a na palnikach brak płomienia. W lokalu była właścicielka w podeszłym wieku. Kobieta nie była świadoma zagrażającego jej niebezpieczeństwa, a stężenie gazu było tak duże, że nawet jedna iskra mogła spowodować wybuch. Lekarz, którzy kilka minut później zjawił się na miejscu i zbadał kobietę chciał ją zabrać do szpitala. Wobec jej sprzeciwu kobietę pozostawiono w domu ale pod opieką najbliższych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę