wtorek, 15 października 2019 napisz DONOS@

Łomża najlepszy smak „Podlasia”

Wątpliwości co do tego, że piwo Łomża Export to najlepszy smak „Podlasia” nie mieli internauci, którzy głosowali w plebiscycie zorganizowanym przy okazji trzeciej edycji konkursu marszałka województwa podlaskiego na Podlaską Markę Roku. I choć specjalna „ekspercka” kapituła powołana przez marszałka smaku "Łomży" nie dostrzegła, to jak podkreśla prezes Browaru Łomża Andrzej Rutkowski nagroda od konsumentów cieszy najbardziej...

Najpopularniejszy Produkt Podlaski w kategorii SMAK 2006 – Nagroda Podlaskich Konsumentów
Najpopularniejszy Produkt Podlaski w kategorii SMAK 2006 – Nagroda Podlaskich Konsumentów
Celem konkursu „Podlaska Marka Roku” jest promocja produktów, miejsc i inicjatyw, które ze względu na swoją jakość i unikalne walory mogą stanowić wizytówkę województwa podlaskiego w kraju i za granicą. Nagrody przyznaje powołana przez organizatora kapituła, natomiast wszystkie zakwalifikowane do tego konkursu produkty biorą udział w plebiscycie, którego zwycięzcę wskazują internauci. I to właśnie internauci wybierając spośród ponad 30 produktów w kategorii najlepszy smak wybrali piwo Łomża Export. Łomżyńskie piwo zdeklasowało potencjalnych rywali zdobywając niemal 28% wszystkich oddanych w plebiscycie głosów
- Niezwykle cieszy nas fakt, że wyrób Browaru Łomża, mimo że nie znalazł się w gronie marek wyróżnionych przez komisję konkursową, zwyciężył z ogromną przewagą w głosowaniu prowadzonym wśród mieszkańców regionu – mówi Prezes Zarządu Browaru Łomża Andrzej Rutkowski. - To właśnie oni – konsumenci – są najważniejszym recenzentem naszych działań, a nagroda przyznana bezpośrednio przez nich to dla produktu i jego wytwórcy szczególnie cenione wyróżnienie – podkreśla prezes Andrzej Rutkowski.

Prezes Rutkowski dodaje też, że ta nagroda od konsumentów to doskonałe zwieńczenie roku 2006, który był przełomowy dla tego produktu. W 2006 r. najwyższą jakość Łomży Export oraz innych produkowanych w Browarze Łomża piw potwierdziły 4 międzynarodowe certyfikaty przyznane  firmie: ISO 22000, ISO 9001 + HACCP, BRC.
190729010534.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę