Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łomża najlepszy smak „Podlasia”

Główne zdjęcie
Najpopularniejszy Produkt Podlaski w kategorii SMAK 2006 – Nagroda Podlaskich Konsumentów

Wątpliwości co do tego, że piwo Łomża Export to najlepszy smak „Podlasia” nie mieli internauci, którzy głosowali w plebiscycie zorganizowanym przy okazji trzeciej edycji konkursu marszałka województwa podlaskiego na Podlaską Markę Roku. I choć specjalna „ekspercka” kapituła powołana przez marszałka smaku "Łomży" nie dostrzegła, to jak podkreśla prezes Browaru Łomża Andrzej Rutkowski nagroda od konsumentów cieszy najbardziej...

Celem konkursu „Podlaska Marka Roku” jest promocja produktów, miejsc i inicjatyw, które ze względu na swoją jakość i unikalne walory mogą stanowić wizytówkę województwa podlaskiego w kraju i za granicą. Nagrody przyznaje powołana przez organizatora kapituła, natomiast wszystkie zakwalifikowane do tego konkursu produkty biorą udział w plebiscycie, którego zwycięzcę wskazują internauci. I to właśnie internauci wybierając spośród ponad 30 produktów w kategorii najlepszy smak wybrali piwo Łomża Export. Łomżyńskie piwo zdeklasowało potencjalnych rywali zdobywając niemal 28% wszystkich oddanych w plebiscycie głosów
- Niezwykle cieszy nas fakt, że wyrób Browaru Łomża, mimo że nie znalazł się w gronie marek wyróżnionych przez komisję konkursową, zwyciężył z ogromną przewagą w głosowaniu prowadzonym wśród mieszkańców regionu – mówi Prezes Zarządu Browaru Łomża Andrzej Rutkowski. - To właśnie oni – konsumenci – są najważniejszym recenzentem naszych działań, a nagroda przyznana bezpośrednio przez nich to dla produktu i jego wytwórcy szczególnie cenione wyróżnienie – podkreśla prezes Andrzej Rutkowski.

Prezes Rutkowski dodaje też, że ta nagroda od konsumentów to doskonałe zwieńczenie roku 2006, który był przełomowy dla tego produktu. W 2006 r. najwyższą jakość Łomży Export oraz innych produkowanych w Browarze Łomża piw potwierdziły 4 międzynarodowe certyfikaty przyznane  firmie: ISO 22000, ISO 9001 + HACCP, BRC.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę