Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Kara za dobre serce?

Utrudnianie policyjnego postępowania zarzuca łomżyńska prokuratura byłemu burmistrzowi Nowogrodu Szczepanowi Z. Miał on pomóc nietrzeźwemu kierowcy w uniknięciu problemów... Jak podała na stronie internetowej Gazeta Współczesna w sierpniu ubiegłego roku ówczesny burmistrz Nowogrodu miał uspokoić hałasujących młodych mężczyzn, a jednego z nich prawdopodobnie pijanego kierowce samochodu którym młodzi ludzie jeździli, odwiózł do domu nim na miejsce dotarli wezwani policjanci.

- Utrudnił w ten sposób postępowanie, pomagając oddalić się z miejsca zdarzenia osobie, która mogła popełnić przestępstwo – pisze Współczesna powołując się na oceny przedstawicieli prokuratury. Sama prokuratura szczegółów zdarzenie dziennikowi nie ujawniała.
- Mogę tylko potwierdzić, że łomżyńska policja na polecenie prokuratury przedstawiła zarzut Szczepanowi Z. - powiedział dziennikowi Tomasz Wilk, prokurator rejonowy w Łomży. - Postępowanie w tej sprawie jeszcze nie zostało zakończone.
Powołując sie na nieoficjalne informacje Współczesna opisuje zdarzenie z sierpniowego wieczoru w Nowogrodzie. „Pod jeden z bloków w Nowogrodzie podjechał volkswagen z czwórką młodych mężczyzn. Ponieważ zachowywali się hałaśliwie, jeden z lokatorów zwrócił im uwagę. Bez efektu. Dlatego powiadomił policję. Zanim jednak patrol dotarł na miejsce, pojawił się tam Szczepan Z. Uspokajał hałasujących mężczyzn, a jednego z nich, prawdopodobnie kierowcę volkswagena, zabrał do swojego samochodu i odwiózł do domu.”

Za niefortunną interwencję byłemu burmistrzowi Nowogrodu grozi teraz do 5 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę