Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Mamy kalendarz wyborczy...

Wczoraj w Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie premiera Jarosława Kaczyńskiego wyznaczające wybory do sejmiku województwa podlaskiego i kalendarz wyborczy. Do 2 kwietnia przyjmowane są zawiadomienia o utworzeniu komitetów wyborczych, a do północy 20 kwietnia komitety muszą zarejestrować listy swoich kandydatów na radnych.


Zgodnie z kalendarzem wyborczym sześć dni później upływa termin zgłaszania kandydatów do składu obwodowych komisji wyborczych, które musza być powołane do końca kwietnia.
Do 7 maja mają być podane do wiadomości publicznej informacje o zarejestrowanych listach kandydatów, z numerami list i danymi o kandydatach. Tego dnia ruszy też bezpłatna kampania wyborcza w publicznym radiu i telewizji. Zakończy się ona 18 maja o północy, gdy zacznie obowiązywać cisza wyborcza. Samo głosowanie odbędzie się 20 maja w godzinach od 6.00 do 20.00.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę