Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Rekord nie do pobicia

Już blisko półtora tysiąca pijanych kierowców zatrzymali w tym roku policjanci z województwa podlaskiego. Wśród jeżdżących na dwóch gazach są prawdziwi rekordziści... Jedni pijani kierowcy bija rekordy prędkości inni rekordy osiągają w odmiennej dyscyplinie – zawartości alkoholu we krwi. W tym drugim rankingu póki co prowadzi mieszkaniec gminy Nowogród z wynikiem 5 promili.


Rekordzista to 55 -latek. Na początku marca został zatrzymany przez policyjny patrol gdy kierował swoim Daewoo Espero. Jak podkreśla podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku  jego wynik  jest dla większości śmiertelników nieosiągalny...  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę