Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pijany spowodował wypadek

Niemal 3 promile alkoholu miał 30-letni kierowca Opla Astry, który nocą spowodował wypadek na drodze pomiędzy Sokołami a Jeżewem Starym. Sprawca z wypadku wyszedł bez urazu, ale kierowca samochodu w który wcelowała Astry miał mniej szczęścia. Został przewieziony do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa.

Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski  z zespołu prasowego KWP w Biłaymstoku wypadek wydarzył się około godziny 22.00. Opel Atra w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka Fordem Eskordem. W wyniku wypadku do szpitala z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa trafił kierowca Eskorda. Zupełnie bez szwanku ze zderzenia wyszedł natomiast sprawca wypadku. Nim przyjechali policjanci oddali się on z miejsce zdarzenia. Policjanci szybko go jednak odnaleźli. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że jest pijany. 30-latek miał niemal 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – podkreśla podinsp. Baranowski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę