Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Podwodny Jeleń pożegnał zimę

Siedmiu śmiałków z Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków „Podwodny Jeleń” wzięło udział w IV Skoprenowym Spływie Łyną w Olsztynie. W sumie na starcie pięciokilometrowego spływu stanęło blisko 60 osób w tym 10 kobiet. Część uczestników postanowiło się przebrać w fantazyjne stroje, ale pod nimi mieli oczywiście najprawdziwsze skafandry nurkowe.


W sobotnie południe na placyk koło mostu przy ulicy Tuwima w Olsztynie zajechały specjalistyczne nurkowozy.  Nad bezpieczeństwem nurkujących czuwała olsztyńska Specgrupa policjantów w strojach płetwonurków wraz z  ekipą wodniaków ze straży pożarnej.   Pięciokilometrowy odcinek spływu płetwonurkowie pokonali w godzinę i dwadzieścia minut.

Na mecie w centrum olsztyńskiego Starego Miasta uczestnicy spływu otrzymali pamiątkowe certyfikaty i... gorącą grochówkę.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę