Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sejmik wybierzemy 20 maja

W niedzielę 20 maja mieszkańcy województwa podlaskiego ponownie wybiorą radnych do sejmiku wojewódzkiego. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowało właśnie projekt rozporządzenia w tej sprawie. Ponowne wybory są konieczne, bo podlaskim radnym w ciągu trzech miesięcy od ogłoszenia wyników wyborów samorządowych nie udało się wybrać zarządu województwa w pełnym, 5-osobowym składzie.

 Do czasu ich rozstrzygnięcia województwem będzie zarządzał Jarosław Schabieński, były wicewojewoda podlaski, członek PiS,
Według MSWiA projektowane rozporządzenie zostanie ogłoszone w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej do dnia 20 marca 2007 r.

Szacuje się, że przedterminowe wybory będą kosztowały budżet państwa ok. 3-4 mln zł. A referendum w sprawie przebiegu obwodnicy Augustowa, które PiS chce przeprowadzić  tego samego dnia dodatkowo co najmniej 2,5 mln zł, ale z budżetu samorządu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę