Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Przewrócony TIR w Zambrowie

Niemal przez całą niedzielę utrudniony był przejazd ulicą Łomżyńską w Zambrowie. Nad ranem w wyniku nadmiernej prędkości na łuku drogi przewrócił się TIR. Ciężarówka upadając na bok zaczepiła jeszcze o przejeżdżający samochód osobowy. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale z uwagi na długo trwające rozładowanie i postawienie na koła pojazdu ciężarowego utrudnienia w ruchu trwały do późnych godzin popołudniowych.

Wypadek zdarzył sie kilka minut przed godziną 8.00 rano. TIR na łuku drogi wpadł w poślizg i przewrócił się na bok. Zniszczeniu uległ lewy bok zestawu pojazdów oraz przód osobowego Fiata Pandy, na który przewróciła się ciężarówka. Jak relacjonują strażacy osoby podróżujące pojazdami samodzielnie je opuściły. Pasażerka samochodu osobowego została przewieziona do szpitala na badanie.
Przez kilka godzin ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę