Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Do MOPS-u można już dzwonić

Po miesięcznej przerwie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomży odzyskał telefoniczny kontakt ze światem. Teraz działają tu dwa tymczasowe łącza telefoniczne wykorzystujące drogę radiową. Kiedy przywrócona zostanie normalna łączność nie wiadomo... Kłopoty z telefonami placówki zaczęły się gdy instytucja przeniosła się do wyremontowanej siedziby przy ul. Dwornej.

Sprawę braku telefonów w łomżyńskim MOPS-sie opisała w poniedziałkowym wydaniu Gazeta Współczesna. Po przeprowadzeniu się do odnowionej siedziby okazało się, że wszystkie telefony są głuche... Okazało się, że podczas remontu budynku uszkodzono głowicę, bez której podłączenie telefonów jest niemożliwe. Brak telefonów paraliżował prace ośrodka z którego pomocy korzysta grubo ponad 1500 tysiąca rodzin z miasta.
Uruchomienie łączy tymczasowych przynajmniej w częściowo rozwiązuje problem.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę