Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

O łomżyńskim supermarkecie w Warszawie

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego w Warszawie zbada legalność budowy supermarketu przy skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Alei Piłsudskiego w Łomży. Przed miesiącem wojewoda podlaski wszczął postępowanie w kierunku stwierdzenia nieważności decyzji prezydenta Łomży na podstawie której prowadzona jest budowa tego sklepu. Przed tygodniem Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Powiatu Grodzkiego w Łomży zatrzymał prace na budowie do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy.

W opinii urzędników wojewody przy wydawaniu pozwolenia na budowę przez władze miasta doszło do rażącego naruszenia prawa. Budowany supermarket ma halę sprzedaży o ok. 800 m.kw. większą niż dopuszcza prawo. Dlatego wojewoda wszczął postępowanie zmierzające do stwierdzenia nieważności tej decyzji. Na jego postanowienie zażalenie do Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego w warszawie złożył inwestor budujący obiekt. On twierdzi, że supermarket został zaprojektowany zgodnie z prawem i budowany jest legalnie. GINB na rozpatrzenie zażalenia ma miesiąc, ale jego decyzję można zaskarżyć w procesie administracyjnym.
Do czasu ostatecznego zamknięcia sprawy na budowie mogą być prowadzone jedynie prace zabezpieczające.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę