Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga na kosmetyki

Niemal 40% przebadanych w tym roku kosmetyków zakwestionowali kontrolerzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Białymstoku. W 4 z 21 partiach wadliwych partiach kosmetyków stwierdzono występowanie niedozwolonych do stosowania w kosmetykach substancji DIBUTYL PHTHALATE.

Inspektorzy ostrzegają przed dystrybuowanymi przez firmę Temla preparatami do paznokci. Zakwestionowane produkty to witaminowy preparat podkładowy SALLY HANSEN COLOR WEAR, preparat nawierzchniowy z mikrodiamentami SALLY HANSEN MEGA SHINE, a także multi–witaminowy preparat GET STRONG SALLY HANSEN i preparat „Codzienny program wzrostu paznokci SALLY HANSEN MAXIMUM GROWTH”. W przypadku tych kosmetyków Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Białymstoku skierował zawiadomienia do prokuratury w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa.

W sumie badaniami objęto 53 partie kosmetyków sprzedawanych w sklepach na terenie województwa podlaskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę