Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Psy z łomżyńskiego schroniska czekają na nowy dom

Setka psich sierot czeka na nowych właścicieli. Porzucone zwierzęta przebywają w łomżyńskim schronisku. Niestety adopcje zdarzają się wciąż zbyt rzadko, a zwierząt systematycznie przybywa. Nie dziwi więc fakt, że przy takiej ilości czworongów placówka musi się rozbudowywać. Niestety na dodatkowe boksy brakuje pieniędzy - powiedziała Beata Sobolewska.

Niebawem mieszkańcy Łomży będą mogli wspomóc łomżyńskie schornisko. Odbędzie się specjalna aukcja prac plastycznych, z której dochód trafi na konto placówki. Ale organizatorzy akcji liczą nie tylko na finansowe wsparcie. Można będzie bowiem także poznać mieszkańców schroniska i adoptować czworonoga.

Aukcja prac plastycznych odbędzie się już 13 czerwca podczas festynu na popularnym Skate Parku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę