Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Szybki wyrok za jazdę po pijanemu

O tym jak szybko może działać wymiar sprawiedliwości na własnej skórze przekonało się dwóch mieszkańców Kolna. Właśnie zostali skazani w obowiązującym od poniedziałku trybie przyspieszonym tzw. „sądów 24-godzinnych”. Jak podkreśla prokurator Maria Kudyba – rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży - obaj to pijani kierowcy, których w poniedziałek i wtorek zatrzymano w Kolnie.

Pijani korowcy w Kolna to pierwsi skazani w całym okręgu łomżyńskim (obejmującym teren byłego województwa łomżyńskiego) w trybie sądów 24-godzinnych. Orzekają one m.in. w takich sprawach, jak wybryki chuligańskie, zniszczenie mienia, groźby karalne, znieważenie funkcjonariuszy, naruszenie nietykalności cielesnej czy prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę