Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.straz.bialystok.pl

Pechowa „trzynastka”?

13 marzec 2007 r. okazał się naprawdę pechowy na podlaskich drogach. W tym dniu wydarzyło się 9 wypadków drogowych, w których zostało rannych w sumie 15 osób, a jedna poniosła śmierć (kobieta w wieku ok 45 lat). W każdym zdarzeniu udział brało od trzech do siedmiu samochodów.

Czarna seria rozpoczęła się na drodze krajowej nr 19 Białystok - Bielsk Podlaski w okolicy Zabłudowia. Z powodu mgły i nie zachowania dostatecznej ostrożności przez kierowców w krótkim odstępie czasu wydarzyły się trzy wypadki. Następnie na drodze krajowej nr 65 Białystok - Ełk, w okolicy Dobrzyniewa miały miejsce dwa wypadki. Kolejne zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej nr 693 w okolicy Siemiatycz zderzyły się trzy samochody (dwa osobowe i ciężarowy). Następnie na przejeździe kolejowym w miejscowości Dąbrowa-Łazy pow. wysokomazowiecki pod pociąg pasażerski wjechał samochód ciężarowy. Kolejny wypadek wydarzył się na drodze krajowej nr 61 w okolicy Świder pow. Kolno. Zderzeniu uległy trzy samochody ciężarowe. Natomiast najtragiczniejszy wypadek wydarzył się na drodze Sokółka-Podkamionka, gdzie zderzeniu uległy trzy samochody osobowe. Dwie osoby odniosły obrażenia i zostały zabrane przez pogotowie do szpitala, natomiast jedna osoba poniosła śmierć.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę