Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Tragedia w Downarach powraca do łomżyńskiego sądu

Łomżyński sąd jeszcze raz będzie musiał zająć się sprawą jednego z tragiczniejszych wypadków na drogach regionu. W miejscowości Downary Plac niemal przed rokiem zginęło sześć osób dorosłych i nienarodzone jeszcze dziecko. W kwietniu 2006 r. 21-letni Adam P. wyjechał z podporządkowanej drogi na trasę Białystok - Grajewo i doprowadził do zderzenia trzech pojazdów. .

Prokuratura oskarżyła sprawce wypadku o spowodowanie katastrofy w ruchu drogowym i umyślne naruszenie przepisów ruchu drogowego. Łomżyński sąd, który sprawą się zajmował uznał natomiast, że doszło "tylko” do wypadku w efekcie nieumyślnego działania. Adam P. Został skazany na 5 lat więzienia i 10 lat pozbawienia prawa jazdy. Od tego wyroku apelacje złożyła prokuratura. Wnioskowała ona o zwrot sprawy i podniesienie kary dla sprawcy wypadku.
Sąd Apelacyjny w Białymstoku podzielił jej argumentację i uchylił wyrok łomżyńskiego sądu i skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę