Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Czołowe zderzenie autobusu z passatem

Na drodze Łomża - Ostrów Maz. zaraz za Konarzycami doszło do tragicznego wypadku. Około 20.20 samochód osobowy marki VW Passat wyprzedzając na podwójnej ciągłej czołowo zderzył się z autobusem. Kierowcy obu samochodów w stanie ciężkim zostali odwiezieni do szpitala. Tu zmarł kierowca Pasata.

W wyniku zdarzenia niegroźnie ucierpiało jeszcze kilka osób jadących autobusem. Podróżowała nim grupa Litwinów, którzy wracali z  Krakowa do Wilna.


210305125821.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę