Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Obława na dealerów narkotyków w Zambrowie

Dziewięć osób podejrzanych o rozprowadzanie narkotyków zatrzymali w ostatnim czasie zambrowscy policjanci. Wśród zatrzymanych był także jedne nieletni. We wszystkich sprawach trwają czynności, w wyniku których Policja ustala osoby, które kupowały narkotyki od zatrzymanych handlarzy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że narkotyki na terenie Zambrowa kupują zarówno dorośli, jak i nieletni - informuje serwis zambrow.org powołując się przy tym na insp. Krzysztofa Radomskiego z KPP w Zambrowie.  
Policja apeluje szczególnie do rodziców, aby kontrolowali na co wydają pieniądze ich dzieci, obserwowali ich zachowanie i nie bagatelizowali żadnych niepokojących objawów.
Tak duża ilość zatrzymanych osób zajmujących się handlem narkotykami świadczy o tym, że problem narkotyków w Zambrowie staje się coraz większy – podaje zambrow.org.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę