Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wody coraz więcej

Główne zdjęcie
dolina Narwi pod Łomżą

Coraz większe robią się rozlewiska Narwi w okolicach Wizny i Łomży. Poziom wód rzeki ciągle wzrasta. Zarówno w Wiźnie jak i Łomży Narew już dawno przekroczyła stany ostrzegawcze... Dziś rano na Narwi w Wiźnie do osiągnięcia stanu alarmowego rzece brakowało już tylko 7 cm.

punkt pomiaru Piątnica-Łomża
punkt pomiaru Piątnica-Łomża
Rano w Wiźnie poziom Narwi wynosił 463 cm. W ciągu ostatniej doby podniósł się o 4 cm. Jeszcze więcej wody przybyło w Łomży. Tu na punkcie pomiarowym w ciągu doby poziom rzeki wzrósł o 8 cm. W tej chwili słup wody wynosi 414 cm, a rano było to 412cm. O ile w przypadku Wizny poziom Narwi zbliża się do stanu alarmowego, to w Łomży zapas wynosi ok 30 cm.

Specjaliści podkreślają, że choć wody do Narwi ciągle przypływa to  powódź nie grozi. To za sprawą rozległych rozlewisk rzeki pomiędzy Wizną a Łomżą, gdzie mogą pomieścić się tysiące hektolitrów wody.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę