Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pijana kobieta z dwiema córkami w samochodzie spowodowała wypadek

3,3 promili alkoholu w wydychanym powietrzu miała kobieta, która dziś rano doprowadziła do wypadku samochodowego na drodze Łomża – Wizna. 41-letnia Grażyna Cz. mieszkanka Tykocina w samochodzie wiozła dwie córki w wieku 9 i 12 lat. Na szczęście dziewczynkom nic się nie stało. Jedyną osobą ranną w tym wypadku była właśnie ich matka. Pijana kobieta ma teraz nogę i rękę w gipsie.

Jak relacjonuje podinspektor Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji do wypadku doszło około godziny 5.20 rano. Kobieta wówczas wracała z Łomży do domu w Tykocinie. W samochodzie marki BMW wiozła także dwie swoje córki. W okolicach Wyrzyk kobieta usiłowała wyprzedzić jadący przed nią samochód ciężarowy. Manewr się nie powiódł.  BMW uderzyło w koło ciężarówki, po czym wpadło do przydrożnego rowu, uderzyło w drzewo i przewróciło się na bok.
Dziewczynkom jadącym w samochodzie nic się nie stało. Ich matka miała mniej szczęścia. Ma połamaną prawa nogę i lewą rękę. Jak podkreśla podinspektor Leończak w chwili wypadku kobieta była pijana. Miała 3,3 promila alkoholu w wydychanym


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę