Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga kierowcy w Konarzycach obrzucają samochody kamieniami

Wczoraj wieczorem nieznani sprawcy obrzucili kamieniami autobus rejsowy łomżyńskiego PKS. Jak relacjonuje Wojciech Zalewski dyrektor ds. technicznych i eksploatacji przedsiębiorstwa do zdarzenia doszło około godziny 19.20 na wysokości remizy strażackiej w Konarzycach. Na szczęście nikt w autobusie nie ucierpiał, ale straty są znaczne. - Jeden kamień trafił w szybę i ją zbił. Dwa inne trafiły w karoserię pod szybami – mówi Zalewski.

Sprawa została zgłoszona na policję. Kierowcy łomżyńskiego PKS-u podkreślają, że to nie pierwszy przypadek obrzucania kamieniami autobusu. Podobne zdarzenie miały miejsce już wcześniej. Stąd ostrzeżenie kierowców PKS-u do innych kierowców, aby uważali przejeżdżając przez Konarzyce, bo i oni mogą stać się celem ataku.

Jak podkreśla Wojciech Zalewski obrzucony kamieniami autobus przed tygodniem wyjechał z warsztatu, gdzie przeszedł gruntowny remont karoserii połączony z kompletnym malowaniem.      


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę