Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skansen Kurpiowski Podlaską Marką Roku?

Skansen Kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie trafił do finałów organizowanego przez marszałka województwa podlaskiego konkursu Podlaska Marka Roku 2006. W sumie o tytuł najlepszego pomysłu, miejsca i smaku rywalizowało w tym roku 175 „produktów”. W tej grupie były także trzy z Łomży, ale do finału wszedł tylko - Skansen Kurpiowski.

O tym czy otrzyma on główną nagrodę - tytuł Podlaskiej Marki Roku 2006 oraz statuetkę „Liść dębu” - zdecyduje specjalna kapituła.

Przypomnijmy poza Skansenem Kurpiowskim z Nowogrrodu w kategorii „pomysł” do konkursu zgłoszony został Czarny Teatr Sivina II Tomasza Brzezińskiego, a w kategorii „smak” Piwo Łomża Export. Te produkty jednak nie zyskału uznania w oczach jurorów i na nagrody mogą nie liczyć.

Laureatów nagrody poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 18 marca wieczorem w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Uroczystość będzie transmitowana w TVP3 Białystok.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę