Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Wyremontują drogę na Ostrołękę

Główne zdjęcie
drogi krajowe planowane do remontu

Ponad 20 kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 61 Łomża – Miastkowo chce „zrehabilitować” Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Środki m.in. na ten cel GDDKiA pozyskała z Banku Światowego i Europejskiego Banku Inwestycyjnego. W ramach kontynuacji „Projektu Rehabilitacji i Odnów Dróg Krajowych” w województwie podlaskim w ciągu dwóch najbliższych lat odnowionych będzie ponad 60 km dróg.


Poza drogą na Ostrołękę w ramach tego projektu  GDDKiA odnowić ma także ponad 16 km drogi nr 66 na odcinku Zambrów – Osipy, i zakończyć prace na 61 w okolicach Stawisk i w Rajgrodzie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę