Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Gościnny złodziej

Mieszkanka Sokół w powiecie wysokomazowickim nakryła złodzieja na gorącym uczynku... Gdy weszła do swojego domu 27-letni złodziej właśnie... podawał obiad i zaprosił ją do wspólnej biesiady. Okazało się, że nim mężczyzna wyłamał zamki by dostać się do domu złapał biegającą po podwórzu kaczkę... którą następnie zabił, oprawił i przyrządził... Z mieszkania zabrał złotą obrączkę, którą włożył sobie na palec.

Kobieta wezwała policję. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce pod wskazany adres w mieszkaniu spotkali mężczyznę i właścicielkę domu. Kobieta powiedziała, że gdy wróciła w kuchni została gorąco przywitana przez 27-letniego włamywacza, który zaprosił ją do wspólnego obiadu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 27-latek wcześniej był karany za posiadanie narkotyków, kierowanie pojazdem po pijanemu, czy posiadanie narzędzi służących do kłusownictwa.

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań, odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę