Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Policjanci zatrzymali ... policjantów

Trzech policjantów z Moniek zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy z Biura Spraw Wewnętrznych KGP – poinformował sierż. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. Zatrzymania dokonano w związku z podejrzeniem przyjęcia korzyści majątkowej i niedopełnieniem obowiązków służbowych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Zatrzymani to dwaj sierżanci i posterunkowy  z sekcji ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach. Zostali doprowadzeni do prokuratury. Jeżeli potwierdzi się zarzut przyjęcia łapówki poniosą konsekwencje prawne i zostaną usunięci z pracy.

Policja zapowiada, że w dalszym ciągu będzie bezwzględnie ścigać i zwalczać wszelkie przypadki łamania prawa przez funkcjonariuszy.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę