Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Cmentarni złodzieje złapani

Dwóch mężczyzn – ojca i syna – zatrzymali łomżyńscy policjanci. Z ustaleń policjantów wynika, ze to właśnie oni są odpowiedzialni za kradzieże na łomżyńskich cmentarzach podał serwis poranny.pl. Młodszy z nich - 33-letni syn kradł między innymi metalowe przedmioty z grobowców na miejscowych cmentarzach, zaś jego 55-letni ojciec pomagał w zbyciu łupu na złomowisku.

Policjantom udało się odzyskać część skradzionych przedmiotów. Niestety większość z nich jest już zniszczona złodzieje pocięli szykując do sprzedaży. Mężczyznom policjanci przedstawili kilka zarzutów kradzieży, do których zatrzymani przyznali się.
Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci ustalają jeszcze czy proceder kradzieży i handlu kradzionymi przedmiotami metalowymi były zamieszane także inne osoby.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę