Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Budżetowa sesja w Łomży

Jednomyślnie radni Łomży uchwalili budżet miasta na 2007 roku. Po zaproponowanych przez komisje Rady Miejskiej zmianach i zgłoszonej przez prezydenta autopoprawce ostateczna wysokość budżetu po stronie dochodowej wynosi niema 172,8 mln zł, a po stronie wydatków jest o ponad 3,8 mln zł wyższa.

Deficyt budżetowy ma zostać pokryty z kredytu (1,6 mln zł) i z tzw. wolnych środków w wysokości 2,2 mln zł. W budżecie znalazło się niemal 2,5 mln tzw. rezerwy budżetowej. Ponad połowę tej kwoty stanowi część tzw. oświatowa. Na kulturę w rezerwie zabezpieczono  575 tys zł.

Na wniosek radnych w tegorocznym budżecie przeznaczono pieniądze m.in. na przygotowanie inwestycji budowy pływalni miejskiej i centrum kultury oraz opracowanie dokumentacji technicznej na rozbudowę i remont basenu przy SP 10.  
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę