Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Atak chemiczny w barze

Do nietypowego zdarzenia zostali wezwani w poniedziałkowy wieczór łomżyńscy strażacy. W jednym z barów w Śniadowie ktoś na podłodze rozlał śmierdzącą substancję chemiczną. - Każdy kto wchodził do skażonych pomieszczeń odczuwał dotkliwy swąd, poza tym już po chwili ciekły mu łzy z oczu i katar z nosa – relacjonuje dyżurny PSP w Łomży. Na szczęście nikogo z gości i personelu baru nie trzeba było hospitalizować.


Strażacy na miejsce zdarzenia przyjechali ok. 19.00. Przez trzy kolejne godziny usuwali nieznaną substancję. Była ona rozlana na około 4 m.kw. powierzchni baru.
- Wyglądało to tak jakby ktoś przeszedł przez bar i wylewał te substancję z butelki – podkreślają strażacy.
Już po chwili wszyscy, którzy przebywali w pomieszczeniu musieli uciekać. Substancja śmierdział i podrażniała oczy i nos.
Na miejscu poza strażakami zjawili się także policjanci i pracownicy sanepidu. Ci ostatni pobrali próbki do badań, a policjanci usiłują ustalić kto i w jakim celu rozlał coś takiego w barze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę