Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Za szerokie słupy, czy za wąskie drogi?

Trudno w to uwierzyć, ale kierowca tego BMW wyszedł o własnych siłach... W niedzielne popołudnie - ok godz. 16.30 - na skrzyżowaniu Al. Legionów z ul. Poznańską czerwone BMW uderzyło w słup sygnalizacji świetlnej. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że osobowe BMW z dość znaczną prędkością wjechało na skrzyżowanie, podczas gdy w tym samym czasie z ulicy Poznańskiej wjeżdżał tu inny pojazd. Kierowca BMW chciał ominąć ten pojazd...


Mimo, że kierowca z tego samochodu wyszedł o własnych siłach, karetka pogotowia, która kilka minut po tym wypadku zjawiła się na miejscu zabrała go do szpitala. Nie są pewne okoliczności w jakich doszło do wypadku. Obaj kierowcy twierdzili, że na skrzyżowanie wjeżdżali na zielonym świetle.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę