Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

To on najpierw się napił, a później szalał audi po ulicach Łomży...

Główne zdjęcie
Andrzej Jankowski

Andrzej Jankowski ur. 21 kwietnia 1978 roku mieszkaniec Śmiarowa w gminie Mały Płock jest tym kierowcą, który we wtorkowy wieczór szalał po ulicach Łomży. Dziś prokuratura postawiła mu trzy zarzuty w tym także ten usiłowania zabójstwa policjanta. Grozi mu nawet dożywocie. Prokurator Rejonowy w Łomży zgodził na podanie do publicznej wiadomości nie tylko danych osobowych pirata, ale także jego wizerunku.

Jak podaje Prokurator Rejonowy w Łomży Tomasz Wilk zarzuty jakie dziś usłyszał Andrzej Jankowski to: usiłowanie zabójstwa policjanta w zamierzeniu ewentualnym, wprowadzenie bezpośredniego zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym w zbiegu z przestępstwem prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu i spowodowania wypadku, i trzeci zarzut to prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Prokuratura wnioskuje także do sądu o tymczasowy trzymiesięczny areszt dla podejrzanego.
Ten wniosek jutro (w piątek) ma rozpatrzeć łomżyński sąd.

zobacz: Kryminal story z Łomży

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę