Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany policjant spowodował wypadek

Nadmierna prędkość, poślizg i samochód wpadł na drzewo - dodajmy samochód, którym kierował policjant. Do wypadku doszło wczoraj w okolicy Brańska. 26-letni starszy posterunkowy w Policji pracował od niemal 5-lat. W chwili wypadku miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wypadek wydarzył się wczoraj ok. 20.00. Gdy na miejsce dotarli policjanci w rozbitym na drzewie samochodzie marki daewoo znaleźli tylko ranną pasażerkę. W pobliżu nie było kierowcy. Szybko odnaleziono go kilkaset metrów dalej. Okazało się, że kierowcą był 26 letni policjant. On i pasażerka auta z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Dzisiaj wobec funkcjonariusza zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne zmierzające do usunięcia go ze służby. Dodatkowo starszy posterunkowy odpowie za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Jak podają policjanci funkcjonariusz, który jadąc po pijanemu spowodował wypadek w tym czasie przebywał na urlopie.  


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę