Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.onet.pl

Siedmiu poszkodowanych w wypadku busa z Litwy

Siedem osób trafiło do szpitala po wypadku busa z Litwy, który w okolicach Stawisk, na drodze krajowej nr 61 zderzył się z ciężarówką. Stan rannych nie jest jeszcze znany, ale wstępnie policja i strażacy mówią o niezbyt groźnych obrażeniach.

Dużym busem na litewskich numerach jechało osiemnaście osób. Według policjantów, kilka kilometrów za Stawiskami w kierunku Grajewa kierowca tego auta z nieznanych powodów zjechał na lewą stronę jezdni i tam doszło do zderzenia z ciężarówką.

Ranni trafili do szpitala w Kolnie. Najpoważniejsze obrażenia poszkodowanych - to złamania kończyn.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę