Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ślisko: ciężarówka przewróciła się pod Grajewem

Ciężarówka przewożąca olej opałowy przewróciła w okolicach miejscowości Bogusze niedaleko Grajewa. Ranny w wypadku kierowca cysterny trafił do szpitala miejskiego w Grajewie. Jak podaje serwis grajewo24.pl droga Grajewo - Ełk jest zablokowana, a policja zorganizowała objazdy.

Wypadek wydarzył się o godzinie 9:48. Zgodnie z relacja grajewo24.pl tuż przed miejscowością Bogusze, ciężarówka wpadła w poślizg i przewróciła się na bok. Służby ratunkowe przybyłe na miejsce zdarzenia zabezpieczyły teren wypadku.
W związku z koniecznością przepompowania oleju opałowego do innego zbiornika, droga na odcinku Grajewo - Bogusze będzie zablokowana przez kilka godzin.
Życiu kierowcy cysterny, który został ranny w tym wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo.

zobacz też zdjęcia z tego wypadku na serwisie grajewo24.pl 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę