Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Jak będzie rozporządzenie to i publiczna uczelnia też będzie

W przyszłym tygodniu rząd ma debatować nad utworzeniem w Łomży publicznej szkoły wyższej. W ministerstwie Edukacji o utworznieu w mieście Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej z ministrem rozmawiali przedstawiciele miasta. Jak podkreśla wiceprezydent Krzysztof Choiński – uczetnik tego spotkania - odpowiednie rozporządzenie ma być rzez rząd podjęte w przyszły czwartek - 17 czwerwca. Zdaniem wiceprezydenta Łomży wydane w tym czasie rozporządzenie Rady Ministrów gwarantowałoby uruchomienie uczelni jeszcze w tym roku.

Zgodnie z przygotowanym projektem na łomżyńskiej uczelni miałyby być uruchomione trzy kierunki bezpłatnych studiów: informatyka, administracja europejska i zarządzanie.
Poza decyzją rządu uczelni brakuje także odpowiedniego budynku. Zapisany w projekcie rozpodrządzenia jako siaedziba uczelni budynek przy ul. Poznańskiej zdaniem władz Łomży nie jest dobry dla uczelni. Wiceprezydent Choiński twierdzi, że są w mieście inne lepsze pomieszczenia dla publicznej szkoły wyższej, ale póki co nie chce o nich mówić.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę