Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 grudnia 2021 napisz DONOS@

Uwaga na gołoledź

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed marznącymi opadami deszczu jakie nadciągają nad region. Ślisko zrobi się już dziś wieczorem. W nocy oraz jutro (13.02.2007 r.) rano, przed południem i po południu województwie podlaskim będą występowały miejscami marznące opady deszczu.

Skutki takiej pogody to przede wszystkim gołoledź i co się z nią wiąże utrudnienia w komunikacji. Gwałtownie wzrośnie ryzyko wypadków drogowych. Ślisko będzie także na chodnikach.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę