Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ogrzewalnia w Łomży

Ogrzewalnia dla bezdomnych to kolejna inicjatywa pomocy potrzebującym diecezjalnej Caritas. Ogrzewalnie otwarto w piątek. Mieście się ona w pomieszczeniach budynku przy ul. Poznańskiej 3. (niedaleko ul. Wojska Polskiego). Jak podkreśla ks. Wojciech Zyśk dyrektor łomżyńskiej Caritas to pierwsze miejsce w Łomży, gdzie przed mrozem będą mogły skryć się osoby pijanie.

Caritas Diecezji Łomżyńskiej prowadzi już w Łomży noclegownię dla bezdomnych mężczyzn. Aby tu znaleźć schronienie bezdomni muszą spełnić przede wszystkim jeden warunek - być trzeźwi. Niestety nie wszystkim to się udaje. Do tej pory ci, którzy nie zdołali powstrzymać się przed piciem  musie szukać schronienia na własną rękę...  Teraz ci którzy nie zostaną przyjęci do noclegowni ciepły kont znajda w ogrzewalni.
Jak mówi ks. Wojciech Zyśk ogrzewalnia przy ul. Poznańskiej czynna jest codziennie w godzinach 19:00 – 6:00.  Będzie ona czynna nie tylko zimą, ale także wczesną wiosną by bezdomni mogli znaleźć tu schronienie przed wiosennymi przymrozkami.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę