Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sprzęt o wartości blisko 200 tys złotych przekaże podlaskim szkołom WOŚP

Są to urządzenia i materiały dydaktyczne, które służą do nauki pierwszej pomocy. W przyszłym tygodniu, podczas trzech szkoleń w Łomży, Kolnie i Zambrowie instruktorzy z Fundacji przeszkolą nauczycieli z prawie 50 szkół. Nauczą ich jak udzielać pierwszej pomocy i jak taką wiedzę przekazać uczniom. Do nauki będą służyły min fantomy - każda ze szkół dostanie 4 takie urządzenia. Oprócz tego dostaną specjalne podręczniki dla uczniów i nauczycieli, a także materiały na DVD.

To już kolejny w tym roku sprzęt, który Orkiestra przekazuje podlaskim instytucjom. W styczniu Fundacja WOŚP przekazała 4 defibrylatory łomżyńskiemu Ratuszowi, Straży Pożarnej, Policji i Parafii Rzymskokatolickiej. Podczas tegorocznego Finału WOŚP wolontariusze z Łomży, Zambrowa i Kolna zebrali ok 50 tys. zł.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę