Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Ślisko, ale bezpiecznie

Na większości dróg w regionie leży śnieg, a tam gdzie śniegu nie ma jest błoto pośniegowa – w obu przypadkach nawierzchnie dróg są więc śliskie i jak twierdzą synoptycy raczej nie powinniśmy liczyć, że to się szybko zmieni. Choć w całym regionie zima ponownie zaatakowała śniegiem to jak twierdza policjanci tym razem nie zaskoczyła ona kierowców. Na drogach, choć ślisko było bezpiecznie. Minionej doby na terenie całego województwa podlaskiego nie wydarzył się nawet jeden wypadek. Więcej niż zwykle było za to kolizji.

W Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego wczoraj odnotowano 7 kolizji drogowych. W skali województwa podlaskiego było ich 60.
Policjanci proszą o ostrożną i rozważną jazdę, a synoptycy ostrzegają, że dziś po południ czekają nas jeszcze niewielkie opady śniegu. Podobna pogoda ma się utrzymać także jutro, przy czy przez cały czas będzie spadała temperatura.  Jutro w ciągu dnia w Łomży ma  być około minus 10 st. C.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę