Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Progressiva Music Agency

Dlaczego Progressiva? Właśnie, dlatego, że jesteśmy agencją, która cały czas się rozwija. Nie stoimy w miejscu, idziemy do przodu wbrew wszystkiemu i wszystkim. Non stop mamy jakieś pomysły, które konsekwentnie i co ważniejsze skutecznie realizujemy.

Christoo
Christoo
David Crystal (Rimini) - Italy
David Crystal (Rimini) - Italy
Heat Higer
Heat Higer
Mario
Mario
Puffy ( Łomża )
Puffy ( Łomża )
The Handle Brothers (New York) - USA
The Handle Brothers (New York) - USA

Progressiva została założona 6 grudnia 2004 roku a pierwsza impreza przez nią zorganizowana odbyła się już 7 stycznia 2005 i było to Funk Me Baby! vol.1.
Jesteśmy jak na razie pierwszą i jedyną agencją muzyczną zajmującą się profesjonalnie organizacją imprez a także bookingiem dj'ów w Lublinie.
Koncentrujemy się wokół szeroko pojętej muzyki elektronicznej i nie zamykamy się na żadne nowe gatunki a do tego bardzo lubimy eksperymenty.
Jesteśmy młodzi, mamy ambitne plany i chcemy dużo osiągnąć a co ważniejsze: wiemy, że nam się to uda!
Mamy wielu przyjaciół i znajomych w Polsce, a także na całym świecie którzy wspierają nas w działaniach.
Skupiamy wokół siebie ludzi otwartych, którzy mają jasno określone cele w życiu i wiedzą jak je osiągnąć. Mamy czas i nigdzie nam się nie spieszy.
Zaczęliśmy od cyklu imprez FMB! w Klubie Muzycznym Sema4 w Lublinie i od tamtej pory zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń, które odbiły się głośnym echem w całej Polsce.
Podczas organizacji naszych przedsięwzięć zawsze przestrzegamy warunków, które uważamy za niezbędne do spełnienia, aby nasz event był udany.
Takie standardy jak: selekcja gości, promocja ogólnopolska imprezy na wszystkich liczących się wortalach klubowych, promocja w rozgłośniach radiowych, przedsprzedaż biletów, aby klubowicz miał szansę kupić go taniej, są dla nas normą.
Zawsze staramy się pozyskać sponsorów, aby jakość naszego eventu była jak najwyższa, a tym samym sprawić, że impreza na długo pozostanie w pamięci osób, które na nią przybyły.
Nasz zgrany team to ludzie młodzi, absolwenci i studenci lubelskich uczelni, takich kierunków jak: ekonomia, informatyka czy prawo. Specjaliści wysokich napięć od reklamy, promocji, kreowania wizerunku, public relations, e-commerce, webdesign, grafiki i wielu innych dziedzin.
To ludzie którzy oprócz teoretycznego wykształcenia mają także doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą, w tym to najważniejsze: życiowe.
Lubimy się bawić a nade wszystko robić zamieszanie, gdzie się da i jak się da! W tym jesteśmy najlepsi.

Progressiva to nie tylko agencja muzyczna, ale również bookingowa. Oprócz organizacji imprez i propagowania kultury klubowej na wschodzie Polski zajmujemy się również bookingiem, a także niedługo promocją młodych talentów: dj'ów jak i producentów, którzy w pojedynkę nie mają szansy na dobre zaistnieć na scenie muzyki elektronicznej a w prężnie działającej formacji takową dostają.

Stawiamy na ambitną i niekomercyjną muzykę elektroniczną ze szczególnym naciskiem na gatunek HOUSE.

W chwili obecnej do agencji należy 7 dj'ów, ale już niedługo zajmiemy się również Exklusywnym Bookingiem Gwiazd światowego formatu w Polsce!

Nasze chłopaki:
Heat Higher - Lublin
Christoo - Lublin
Mario - Łęczna
David Crystal (Rimini) - Italy
The Handle Brothers (New York) - USA

Puffy (Łomża)

Kwatera główna PMA znajduje się w Lublinie - Polska. Mamy też studio nagrań w New Jersey - USA a w niedługim czasie otwieramy także biura w Nowym Jorku i Rimini we Włoszech. Będą one zajmowały się rekrutacją amerykańskich i włoskich dj's do naszego działu Exclusive Booking!

Jesteśmy młodą agencją, bo mamy dopiero 2 lata i przez ten okres zdobyliśmy mnóstwo bezcennego doświadczenia w naszej pracy.
Mamy też duże plany i dużo zapału do tego, aby stać się w niedługim czasie czołową agencją muzyczno - bookingową w regionie Polski południowo-wschodniej.
Naszym głównym celem jest przede wszystkim edukacja muzyczna młodych ludzi, którzy w dobie wszechobecnej muzyki komercyjnej nie mogą się odnaleźć, a także promowanie inteligentnych form clubbingu.
Dlatego właśnie ściągamy do Lublina artystów światowej klasy, przedstawiamy Wam ich sylwetki, możecie pobierać ich sety, macie do dyspozycji galerie zdjęć z imprez, na których grają nasi dj'e bądź artyści zapraszani przez PMA.

Doskonale sobie zdajemy sprawę, że jeszcze wiele pracy i wyzwań przed nami.
Jesteśmy na to przygotowani.

 

 

Serdeczne Pozdro dla Wszystkich Czytelników Serwisu Klubowa – Heat Higer ( Progressiva Music Agency )

 

Bartosz Klepacki
cz, 08 lutego 2007 19:36
Data ostatniej edycji: wt, 13 lutego 2007 16:08:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę