Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zima powróciła... coraz trudniejsze warunki na drogach

Do godziny 14.00 w Łomży wydarzyły się tylko cztery kolizje drogowe. Choć w całym regionie zima zaatakowała śniegiem póki co w województwie podlaskim do 14.00 nie odnotowano żadnego wypadku drogowego – podkreśla sierż. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.

W Łomży i regionie z minuty na minutę przybywa śniegu. Samochody po drogach i ulicach jeżdżą coraz wolniej. Na każdej jezdni leży śnieg, lub błoto pośniegowe i wszędzie tu jest bardzo ślisko.
- Do godziny 14.00 w całym województwie podlaskim zanotowaliśmy już 30 kolizji drogowych, ale póki co nikt nie ucierpiał - mówi sierż. Kamil Tomaszczuk.
Policjanci proszą o ostrożną i rozważną jazdę, a synoptycy ostrzegają, że taka pogoda utrzyma się dziś przez cały dzień i jutro niemal do południa. Później śnieg już przestanie padać, ale zrobi się zimno. Nawet w ciągu dnia będzie utrzymywał się kilkustopniowy mróz.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę