Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wybierz najlepszych...

Już po raz trzeci Marszałek Województwa Podlaskiego organizuje konkurs Podlaska Marka Roku. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa ze względu na ilość zgłoszonych produktów. W sumie o tytuł najlepszego pomysłu, miejsca i smaku rywalizuje 175 „produktów”. W tej grupie są także trzy nasze.

W kategorii „pomysł” do konkursu zgłoszony został Czarny Teatr Sivina II Tomasza Brzezińskiego,  w kategorii „miejsce” Skansen Kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie, a w kategorii „smak” Piwo Łomża Export .
Nagrody główne - statuetki „Liść dębu” w każdej kategorii konkursowej przyzna specjalna kapituła.  Równocześnie wśród zgłoszonych „produktów” prowadzony jest internetowy plebiscyt „Najpopularniejszych Produktów Podlaskich – Nagrody Podlaskich Konsumentów”.
Głosować można tylko raz i na jeden produkt w każdej z trzech kategorii. Zanim jednak wskażemy naszych faworytów  należy się zarejestrować na portalu Wrota Podlasia. Internetowe głosowanie trwa do 15 marca.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę