Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek w Wygodzie

Jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych w wypadku jaki późnym wieczorem w poniedziałek wydarzył się w okolicach miejscowości Wygoda na trasie Łomża - Zambrów. Mniej więcej kilometr za tą miejscowością, jadąc w kierunku Łomży, z drogi spadł bus marki ford. Samochód kilkakrotnie koziołkował i zatrzymał się dopiero kilka metrów od drogi.

Do wypadku doszło około godziny 21.00. W samochodzie jechało siedem osób. Na miejscu zginęła młoda kobieta. Kierowca i pozostałe pasażerki trafiły do łomżyńskiego szpitala. Po opatrzeniu ran dwie osoby jeszcze wczoraj zostały zwolnione do domu.
Prawdopodobnie przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Jak relacjonują świadkowie jest bardzo ślisko. Na jezdni utworzyła się cienka warstwa lodu.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę