Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mogło być nieszczęście...

Główne zdjęcie
ok. godz. 12.30

Nad ranem oberwał się fragment gzymsu z zabytkowego budynku dawnego hotelu Metropol przy ul. Giełczyńskiej w Łomży. Spadające cegły połamały drewniany ochronny daszek ustawiony nad chodnikiem tuż przy budynku i spadły na niego. Na szczęście nikt w tym czasie tędy nie przechodził. Trzy godziny po opublikowaniu na 4lomza.pl zdjęć z miejsca zdarzenia zamknięto dla pieszych przejście chodnikiem przy budynku. Na miejscu pojawili się też strażacy ze specjalną zwyżką, którzy usuwali obluzowane cegły. Aby przed rozsypującym się budynkiem mógł rozstawić się wóz strażacki trzeba było zamknąć ruch na tym odcinku ulicy Giełczyńskiej.

 

Przypomnijmy przed dwoma tygodniami w zabytkowym budynku pojawiły się ekipy budowlańców... Rozpoczęcie prac „remontowych” w budynku dawnego hotelu Metropol budzi kontrowersje. W nadzorze budowlanym twierdzą, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Wątpliwości mają jednak pracownicy Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków. Od kilku lat starali się zmobilizować właściciela budynku do przeprowadzenia remontu. Teraz nie są przekonani czy na pewno te prace mają na celu zabezpieczenie budynku...

 


Foto: ok. godz. 12.30
Foto: ok. godz. 8.30
Foto: ok. godz. 8.30
Foto: ok. godz. 8.30
Foto: ok. godz. 8.30
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: ok. godz. 12.30
Foto: ok. godz. 12.30
Foto: ok. godz. 12.30
Foto: ok. godz. 12.30
Foto: ok. godz. 12.40
Foto: ok. godz. 12.40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę