Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Korek na Zjeździe

Niemal do samej Piątnicy sięgał korek, który utworzył się w piątkowy wieczór na ulic Zjazd w Łomży. Wjeżdżający do miasta Tir nie zdołał wjechać pod górkę. Ciężarówka popsuła się na wysokości ulicy Rybaki. Aby samochody mogły tą drogą do miasta wjechać, lub z Łomży wyjechać, ruchem musiało kierować jednocześnie trzech policjantów.

Ciężarówka popsuła się kilka minut po godzinie 17. Chwilę później niemal kompletnie zakorkowała się cała ulica Zjazd, a nawet rondo na Placu Kościuszki. Samochody wjeżdżające do Łomży musiały ominąć blokującą cały pas ruchu ciężarówkę. Tym samym zjeżdżały na przeciwległy pas chuchu skutecznie utrudniając wyjazd z miasta.
Sytuacja ustabilizował się dopiero gdy na miejscu pojawili się policjanci i to oni przejęli sterowanie ruchem na Zjeździe. Samochody były puszczane wahadłowo.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę